CV

CURRLICULUM VITAE

IWONA KŁOS

Jestem magistrem fizjoterapii, ukończyłam studia licencjackie w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Tarnowie oraz studia magisterskie uzupełniające na Wydziale Rehabilitacji AWF w Krakowie. Obecnie jestem studentką studiów podyplomowych w Akademii Osteopatii na kierunku Osteopatia. Swoją wiedzę i umiejętności systematycznie rozszerzam na szkoleniach i warsztatach prowadzonych przez najlepszych specjalistów z kraju i zagranicy.

  Zajmuję się problemami narządu ruchu oraz stanami bólu ostrego i przewlekłego. Pracę w zawodzie fizjoterapeuty rozpoczęłam w 2005 roku a od 2009 roku przyjmuję pacjentów we własnym gabinecie.

Ukończone szkolenia

Osteopatia na Akademii Osteopatii od 2014 r.

CranioSacral Therapy  w Upledger Institute – prowadzący John Page DO CST-D MCSS – 2016 .r

Mulligan Concept – prowadzący Rene Claassen międzynarodowy instruktor MCTA – 2016 r.

Nowoczesna terapia kręgosłupa w aspekcie dysfunkcji narządów wewnętrznych – prowadzący Marcin Szkolnicki D.O. 2015 r.

Manipulacja Powięzi Fascial Maniulation –  prowadzący  dr Jarosław Ciechomski P.T., D.O. 2014 r.

Masaż Głęboki – prowadzący  dr Jarosław Ciechomski P.T., D.O. 2014 r.

Techniki pracy mięśniowo-powięziowej przez fibrolizę z wyk. haczyków – prowadzący Pierre Duby D.O., Francis Lafosse D.O. 2014 r.

Fascial Distortion Model EFDMA – prowadzący Christoph Rossmy 2013 r.

Zaawansowana Igłoterapia Sucha Punktów Spustowych David G Simons Academy – prowadzący Christian Grobli PT 2012 r.

Igłoterapia Sucha Punktów Spustowych Top 30 David G Simons Academy – prowadzący Christian Grobli PT 2010 r.

Krótkodźwigniowe Techniki Manipulacyjne – prowadzący Daryl Herbert DO 2010 r.

 

Iwona Kłos – ZnanyLekarz.pl

 

ŁUKASZ DROZDEK

Jestem magistrem fizjoterapii, studia licencjackie ukończyłem na Wydziale Fizjoterapii Akademii Wychowania Fizycznego, natomiast studia uzupełniające magisterskie na Wydziale Fizjoterapii Wyższej Szkoły Fizjoterapii im. Andrzeja Czamary, obie uczelnie miałem przyjemność kończyć we Wrocławiu. Swoje umiejętności i wiedzę systematycznie zdobywam na kursach, szkoleniach i warsztatach prowadzonych przez specjalistów z kraju i zagranicy.
Zajmuję się problemami narządu ruchu (pourazowe, pooperacyjne), problemami bólowymi w stanie ostrym i przewlekłym, jak również problemami neurologicznymi wynikającymi z ogniskowego uszkodzenia mózgu (np. udar).Praktykę terapeutyczną głównie opieram na modelu Terapii Manualnej Holistycznej dr Andrzeja Rakowskiego oraz Manipulacji Powięziowej Luigi’ego Stecco.